Spelartrupper

Om du upptäcker några felaktigheterna eller konstigheter i laglistorna är vi väldigt tacksamma om du mejlar oss på coachen@everysport.se.

Följande lag ingår:
Lag: LiU AIF FK
Serie: Div 4 Östergötland ö herrar

Forwards Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Theodor Fleming +6p 0 0 0 6 0 0
Karl Forsberg +2p 2 0 0 0 0 0
Filip Petersson +2p 1 0 0 1 0 0
 
Mittfältare Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Olof Andersson +4p 4 0 0 0 0 0
Bismark Amponsah +0p 0 0 0 0 0 0
Gustav Andersson +0p 0 0 0 0 0 0
Rasmus Andersson +0p 0 0 0 0 0 0
Filip Arvola +0p 0 0 0 0 0 0
Hugo Bodinson +10p 4 2 0 2 2 0
Petter Brohagen +2p 0 2 0 0 0 0
Carl Finnander +0p 0 0 0 0 0 0
Victor Friberg +0p 0 0 0 0 0 0
Julian Grujicic +0p 0 0 0 0 0 0
Nils Jonsson +0p 0 0 0 0 0 0
Robin Jonsson +0p 0 0 0 0 0 0
Per Lundberg +0p 0 0 0 0 0 0
Philip Pålsson +0p 0 0 0 0 0 0
Jonas Ridderström +0p 0 0 0 0 0 0
Simon Stolpe +0p 0 0 0 0 0 0
Niklas Sundholm +0p 0 0 0 0 0 0
Erik Wallner +20p 12 8 0 0 0 0
Philip Ziser +0p 0 0 0 0 0 0
 
Backar Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Ludwig Andersson +0p 0 0 0 0 0 0
Oskar Davidsson +0p 0 0 0 0 0 0
Jonathan Eriksson +0p 0 0 0 0 0 0
Hannes Freij +0p 0 0 0 0 0 0
Samir Frost +0p 0 0 0 0 0 0
Erik Hultqvist +0p 0 0 0 0 0 0
Oskar Jansson +0p 0 0 0 0 0 0
Pontus Linder +0p 0 0 0 0 0 0
David Ling +6p 6 0 0 0 0 0
Björn Magnusson +0p 0 0 0 0 0 0
Salar Morad +0p 0 0 0 0 0 0
Milenko Spasojevic +3p 0 0 0 3 0 0
Sebastian Winsents Bahrawy +0p 0 0 0 0 0 0
 
Målvakter Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Daniel Kvist +3p 3 0 0 0 0 0
Jacob Hedin +0p 0 0 0 0 0 0
 
Tränare Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Gagan Askling +14p 10 3 0 1 0 0

Följande matcher ingår i tävlingen för LiU AIF FK.
Datum Tid Hemmalag Bortalag Resultat  
17 maj 19:00
LiU
Åby
  6 - 3   +16p
19 maj 19:00
Hird
LiU
  1 - 2   +7p
23 maj 19:00
Bråvalla
LiU
  2 - 1   +3p
26 maj 18:00
LiU
AC Studenterna
  2 - 2   +5p
28 maj 15:00
LiU
Norrköp Bosna
  3 - 0   +11p
4 jun 15:00
Azech
LiU
  2 - 4   +13p
7 jun 19:00
LiU
Svärtinge
  1 - 2   +2p
14 jun 19:30
Knäppingsborg
LiU
  3 - 0   WO
4 aug 19:00
Hagahöjden
LiU
  3 - 0  
15 aug 19:00
LiU
Lindö
  3 - 4   +5p
21 aug 18:30
Åby
LiU
  2 - 1   +2p
23 aug 19:00
Valdemarsvik
LiU
  3 - 0  
25 aug 19:00
LiU
Bråvalla
  3 - 3   +6p
3 sep 15:00
Norrköp Bosna
LiU
  1 - 0  
10 sep 15:00
LiU
Azech
  1 - 3   +2p
17 sep 15:00
Svärtinge
LiU
  5 - 0  
24 sep 15:00
LiU
Knäppingsborg
1 okt 15:00
Hird
LiU