Spelartrupper

Om du upptäcker några felaktigheterna eller konstigheter i laglistorna är vi väldigt tacksamma om du mejlar oss på coachen@everysport.se.

Följande lag ingår:
Lag: AC Studenterna
Serie: Div 2 nö Götaland damer

Forwards Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Malin Wågberg +0p 0 0 0 0 0 0
Elin Axelsson +0p 0 0 0 0 0 0
Anna Eriksson +0p 0 0 0 0 0 0
Amanda Lundén +0p 0 0 0 0 0 0
Agnes Månsson +0p 0 0 0 0 0 0
Emelie Taimi +0p 0 0 0 0 0 0
 
Mittfältare Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Amanda Halldén +0p 0 0 0 0 0 0
Ellen Fransson +0p 0 0 0 0 0 0
Mathilda Wenner +3p 0 3 0 0 0 0
Sanna Romell +0p 0 0 0 0 0 0
Lisa Bergström +0p 0 0 0 0 0 0
Elena Czarnecki +0p 0 0 0 0 0 0
Matilda Fält +2p 0 2 0 0 0 0
Amanda Hagström +0p 0 0 0 0 0 0
Sofie Hansson +0p 0 0 0 0 0 0
Elina Jonsson +0p 0 0 0 0 0 0
Isabelle Karlsson +0p 0 0 0 0 0 0
Elin Larsson +2p 2 0 0 0 0 0
Rebecca Matthis +0p 0 0 0 0 0 0
Helen Mattsson +0p 0 0 0 0 0 0
Patricia Molin +0p 0 0 0 0 0 0
Josefin Nordin +0p 0 0 0 0 0 0
Hanna Ranby +0p 0 0 0 0 0 0
Alva Rydbjer +0p 0 0 0 0 0 0
Karin Rylander +0p 0 0 0 0 0 0
Frida Sandstedt +0p 0 0 0 0 0 0
Emilia Ståhlbom +0p 0 0 0 0 0 0
 
Backar Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Malin Bergstedt +0p 0 0 0 0 0 0
Johanna Boman +0p 0 0 0 0 0 0
Linnea Gerhardsson +0p 0 0 0 0 0 0
Josefine Johansson +0p 0 0 0 0 0 0
Lisa Johansson +6p 0 6 0 0 0 0
Fanny Jonasson +0p 0 0 0 0 0 0
Madelene Schulz +3p 3 0 0 0 0 0
 
Målvakter Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Frida Eningsjö +0p 0 0 0 0 0 0
 
Tränare Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Stefan Blomqvist +3p 0 3 0 0 0 0

Följande matcher ingår i tävlingen för AC Studenterna.
Datum Tid Hemmalag Bortalag Resultat  
14 maj 17:00
Linghem
AC Studenterna
  4 - 0  
17 maj 19:00
Vimmerby
AC Studenterna
  4 - 0  
21 maj 16:00
AC Studenterna
Assyriska
  1 - 3   +3p
28 maj 17:00
Eneby
AC Studenterna
  3 - 0  
30 maj 19:00
AC Studenterna
Tranås/Torpa
  1 - 5   +2p
3 jun 15:00
AC Studenterna
Skeninge
  3 - 0   +14p
10 jun 12:00
Lkpg Kenty
AC Studenterna
11 - 0  
27 aug 17:00
AC Studenterna
Tinnis
  0 - 4  
29 aug 18:00
Lotorp
AC Studenterna
  3 - 0  
3 sep 16:00
AC Studenterna
Linghem
  0 - 6  
6 sep 17:45
Boren
AC Studenterna
  5 - 0  
9 sep 11:00
Assyriska
AC Studenterna
  1 - 0  
13 sep 19:45
AC Studenterna
Smedby
  0 - 2  
17 sep 16:00
AC Studenterna
Eneby
  0 - 3  
24 sep 15:00
Skeninge
AC Studenterna
11 - 0  
1 okt 15:00
AC Studenterna
Lkpg Kenty
  0 - 11
8 okt 14:00
AC Studenterna
Vimmerby
  0 - 4